Pronajměte svou nemovitost s námi bez starostí

Jak probíhá pronájem nemovitosti s námi?

Máte málo času, podnikáte, jste investor, nebo se prostě jen nechcete zabývat hledáním solventního nájemníka a absolvovat tak zdlouhavé kolečko kdykoli, když Vám nájemce odejde?

1️⃣ ÚVODNÍ SCHŮZKA

Na úvodní schůzce ve Vaší nemovitosti si řekneme vše podstatné nejen o technickém stavu Vaší nemovitosti a dalších parametrech, ale hlavně jaká jsou Vaše očekávání, požadovaný výnos, požadavky na nájemce apod. Na základě těchto informací nastavíme marketingovou strategii.

2️⃣ URČENÍ VÝŠE NÁJEMNÉHO

Po vzájemné konzultaci s Vámi přesně určíme aktuální tržní nájem v konkrétní lokalitě. Poslední slovo je ale vždy na Vás.

Pomůžeme vám zvýšit roční výnos z pronájmu nemovitosti.

3️⃣ PREZENTACE A INZERCE

Vytvoříme atraktivní prezentaci Vaší nemovitosti s ohledem na typ nemovitosti a námi dostupných nástrojů (profesionální fotografie, videoprohlídky, marketingová strategie, home staging, aj.). Soustředíme se i na offline reklamu v konkrétní lokalitě (letáky, bennery, plachty aj.)

Nemovitost prezentujeme na klíčových realitních severech a sociálních sítích.

Zájemci se ozývají přímo nám. Prohlídky vedeme my a vy se nemusíte o nic starat. O každé jednotlivé prohlídce či požadavku Vás informujeme.

5️⃣ PRÁVNÍ SERVIS

Zajistíme neprůstřelnou nájemní smlouvu dle platné legislativy. Nemovitost předáme a v případě zájmu zajistíme přepis všech energií.

4️⃣ PROVĚŘENÍ NÁJEMCŮ

Nejvhodnějšího zájemce prověřujeme v registru dlužníků, digitální stopy, zaměstnání (vyžádání pracovní smlouvy samozřejmostí). Včas tak odhalíme nájemce, kteří by mohli mít problém s platbami. Nakonec vy máte poslední slovo, komu nemovitost chcete pronajmout.

Máte nějaký dotaz?

Kontaktujte nás!

+420 731 712 191‬

+420 608 177 229