Náš tým

Jakub Sixta

jednatel společnosti, realitní makléř
+ 420 731 712 191‬

j.sixta@sixreality.cz

Jako obchodník se živím déle jak 10 let, a proto moc dobře vím, co je pro úspěšný prodej důležité. Sám investuji do nemovitostí a díky tomu jsem měl možnost proniknout na trh s realitami. S ohledem na tyto zkušenosti se dokáži spolehlivě vcítit do obou zúčastněných stran. Profesionalita, komunikace a spolehlivost jsou samozřejmostí, ale tím klíčovým jsou detaily, bez nichž by se nikdy nedal utvořit celek.
V obchodě nikdy neplatí, že zájemci jdete pouze ukazovat svoji nabídku – je potřeba ji prodat. Kromě svých skvělých prodejních schopností, čestným přístupem a win-win uvažováním se rád obklopuji skutečnými profesionály ve svém oboru. Vždy je pro mě důležitá Vaše spokojenost. Můžete si být jisti, že pro Vás prodej nemovitosti nebude starost, ale radost. Svět realit je velmi pestrý a rychle se měnící obor a mě baví se v něm orientovat!

Do realit jsem přišla jako úplný nováček s pomyslnou vizí a jasným cílem kam mé kroky povedou. Zastupovala jsem největší realitní kancelář v ČR, která pro mě byla odrazovým můstkem a zároveň školou, kde jsem nabrala cenné zkušenosti. V roce 2022 jsem se tak stala samostatnou makléřkou lpící na kvalitním servisu s osobním přístupem. Základním stavebním kamenem každého obchodu je pro mě vzájemná důvěra a úcta obou zúčastněných stran. 
Zakládám si na perfektní prezentaci s využitím cílených marketingových strategií, protože jedině tak je možné docílit maximální prodejní ceny. Každého klienta vnímám individuálně, každý příběh je jiný a potřebuje něco jiného. S klienty si buduji často přátelský, ale zato profesionální a zodpovědný vztah. Nemovitosti mě baví, jsou pro mě prací, ale zároveň koníčkem. Uvědomuji si hodnotu, kterou bez pochyby prodej nemovitosti je!

Bc. Patricie Sixta Joglová

jednatelka společnosti, realitní makléřka
+420 608 177 229
p.sixta@sixreality.cz