Prodej rodinného domu 96 m², pozemek 459 m² Máchova, Rakovník – Rakovník II

Lokace:

Rakovník, Máchova
0

Pozemek:

459m²

Užitná plocha:

96 m²

Cena:

4 500 000 Kč

REZERVOVÁNO
Přemýšlíte o koupi rodinného domu, který je vhodný pro všechny, kteří chtějí žít v krásné klidné lokalitě, blízko přírody a přitom kousek od Prahy? Nabízíme k prodeji rodinný dům před rekonstrukcí v samém srdci města Rakovníka s užitnou plochou 96 m2 a pozemkem o celkové velikosti 459 m2. Nabízený dům je dispozičně řešen jako 4+1 a vytápění a ohřev vody zajištuje plynový kotel. Na domě proběhla v roce 2019 částečná rekonstrukce: výměna oken v 1. NP za plastová, střecha a výměna rozvodových skříněk el. vedení. Dům je napojen na místní kanalizaci, elektřinu a obecní vodovod. Dům je také částečně podsklepený (8,71 m). Sklep tvoří dvě místnosti na sebe navazující a je přístupný z chodby domu.
Součástí pozemků jsou vedlejší stavby: garáž (3×5,8 m) a kolna (6,5×3,8 m). Na pozemek zahrady je možné vstoupit samostatnými vrátky jak z ulice Máchova, tak z ulice Šafaříkova. Dům je postaven v klidné zástavbě rodinných domů s krásným výhledem na město.
Perfektní občanská vybavenost v pěší vzdálenosti, která zahrnuje školy, školky, sportovní areály (včetně sportovní haly), aquapark, zimní stadion, poštu, úřady, lékařské ordinace, obchody a restaurace.
Město Rakovník se nachází cca 12 km od sjezdu D6. Autem jste na okraji Prahy za 35 minut, na Kladně za 30 minut a třeba v Berouně za 40 minut.

V případě zájmu o prohlídku, či více informací mne neváhejte kontaktovat a budu se na Vás těšit na prohlídce.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 608 177 229

info@sixreality.cz