Prodej rodinného domu 312 m2 v Malé Černoci, pozemek 3933 m2

Lokace:

Malá Černoc okr. Louny
1

Dispozice:

2 x 4+1

Cena:

6 300 000 Kč
PRODÁNO

Hledáte opravdu prostorné vícegenerační bydlení? Máte hospodářství, nebo snad uvažujete nad podnikatelským záměrem v podobě svatebního místa, které je aktuálně velkým a žádaným trendem? Tak to si nenechte ujít tenhle rodinný dům, který je vhodný pro početnější rodinu, nebo nabízí možnost vícegeneračního bydlení a podnikání v jednom.
Nabízím vám rodinný dům, který je tvořen dvěmi bytovými jednotkami ve dvou patrech s celkovou podlahovou plochou 312 m2 a dispozicí 4+1. Dům se nachází na rovinatém pozemku o velikosti 3933 m2 na němž stojí i velká stodola.
V přízemí se nachází prostorný byt o velikosti 164 m2, který je ve stavu před kompletní rekonstrukcí a je jen na Vás, jak s ním naložíte a přizpůsobíte dle vlastních představ. Skládá z kuchyně, chodby, čtyř samostatných pokojů, koupelny s vanou a WC.
Po vnitřním schodišti se dostaneme do podkroví domu, kde najdeme byt o velikosti 148 m2 po nedávné a kompletní rekonstrukci, který je ihned obyvatelný a bez dalších investic. Skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, chodby, tří samostatných pokojů, spíže, koupelny s vanou a WC.
Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo, takže se nemusíte obávat vysokých nákladů a v chladných dnech Vám atmosféru doladí krb v podkroví, nebo kamna v přízemí domu.
Dům je částečně podsklepen a za domem na vás čeká terasa se zapuštěným bazénem a pergolou s krbem o velikosti 3,5 x 3 m s výhledem do zahrady, kde si to v létě skvěle užijete. Dále garáž až pro tři auta.
Součástí nabídky je i tak moc chtěná stodola, která se nachází na samém konci pozemku a má velký podnikatelský potenciál.
Za 50 minut jste z Malé Černoci v Praze a Karlových Varech. Za 40 minut pak v Chomutově nebo Mostě.
Pokud se Vás tento dům oslovil, zavolejte a společně se na něj podíváme.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 608 177 229

info@sixreality.cz