Prodej rodinného domu 150 m² v Pavlíkově, pozemek 792 m²

Lokace:

Pavlíkov, okres Rakovník
1

Dispozice:

5+1

Pozemek:

792 m²

Cena:

4 490 000 Kč
Hledáte prostorný rodinný dům v žádané lokalitě na pomezí křivoklátských lesů s dostatkem klidu, ale zároveň pár minut od okresního města? Nabízíme Vám tento RD v Městysi Pavlíkov o dispozici 5+1 a zahradou o velikosti 792 m². Dispozice domu je naprosto ideální pro rodinu i s třemi dětmi.
V přízemí dům disponuje vstupní halou, obývacím pokojem, kuchyňským koutem s jídelnou, dvěma samostatnými pokoji, koupelnou vhodnou k rekonstrukci a samostatnou toaletou.
Do prvního patra vede kamenné schodiště z chodby domu, kde najdeme dvě další ložnice s terasou, druhou menší koupelnu pouze s vanou a půdu, která nabízí možnost rozšíření koupelny, nebo další pokoj.
K domu náleží prostorná garáž s kůlnami (bývalé chlévy), které jsou napojeny na dům. Součástí je i slunná, rovinná zahrada se vzrostlými stromy, která je situována směrem na jih. Nabízí dostatek klidu a prostoru pro Vaši rekreaci, nebo pěstování plodin, či chov drobného zvířectva.
Dům je částečně podsklepen a vytápěn kotlem na tuhá paliva. Okna v domě jsou plastová a na podlahách se nachází z části plovoucí podlaha a z části dlažba. Na dvoře je také umístěn oválný bazén a je zde i studna, ze které je čerpána voda.
Bydlení v obci Pavlíkov nabízí kombinaci klidu a romantického prostředí obklopeném křivoklátskými lesy. V Městysi najdete veškerou občanskou vybavenost: poštu, obchody, školu, školku, fotbalové hřiště, fotbalgolf, workout hřiště apod.
Dostupnost do města Rakovník pouze 5 min. Nájezd na dálnici D6 je pak vzdálen 17 km.
Praha – Zličín 35 min.
Výhodou domu jsou opravdu prostorné, světlé místnosti a další možnost rozšíření (půdní prostor), velká slunná zahrada a žádaná lokalita.
Neváhejte se na nás v případě jakýchkoli dotazů obrátit. Rádi Vám pomůžeme s hypotečním úvěrem přes našeho specialistu. Bydlete ve svém, ne v cizím.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 608 177 229

info@sixreality.cz