Prodej rekreační chaty 1+1, 41 m², Jesenice u Rakovníka

Lokace:

Jesenice u Rakovníka
1

Dispozice:

1+1

Cena:

1 900 000 Kč
REZERVOVÁNO

Rekreační chata se nachází v centru přirozené rekreační oblasti a přírodního parku Jesenicko v oblasti překrásné přírody. Nabízí klidné a příjemné prostředí pro váš odpočinek. Tahle útulná chata s užitnou plochou 41 m2 je po důkladné rekonstrukci, do které se budete vždycky rádi vracet. Chata je umístěna na vlastním, mírně svažitém pozemku o velikosti 186 m2 v chatové osadě pár minut pěšky od města Jesenice u Rakovníka.
Žádná další investice Vás tady rozhodně nečeká. Původní malá chata prošla v roce 2020 rozšířením a rekonstrukcí, a to včetně rozvodů elektřiny a vody. Interiér je obložen dřevem, který tak dodává útulný ráz. Velkou výhodou je obecní vodovod, kanalizace i elektřina zavedená do chaty, v koupelně nechybí ani nový bojler. Budete tady mít opravdu vše, co potřebujete a nemusíte řešit problémy s případným připojením. Základ chaty je zděný a nadzemní část je dřevěná se zateplením.
Zahrada je mírně svažitá, zatravněná s drobnými keři a pár vzrostlými stromy. Od chaty to budete mít pár kroků do lesa i k místním rybníkům, kde je možné rybařit. Jesenické lesy jsou doslova rájem jak pro turisty, cyklisty, tak také pro houbaře.
Pozemek s chatou se nachází na okraji města Jesenice, pouhou minutu pěšky od Velkého rybníka na který dohlédnete z terasy. Příjemně tak odděluje městskou a rekreační část.
Chata se prodává kompletně vybavená a je ihned k předání.

Pro více informací, čí osobní prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Ráda Vás nemovitostí provedu.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 608 177 229

info@sixreality.cz