Prodej zrekonstruovaného bytu 3+1, 80,5 m², V Sadě, Vlašim

Lokace:

V Sadě, Vlašim
1

Dispozice:

3+1

Celková podlahová plocha:

80,5 m²

Cena:

3 990 000 Kč
PRODÁNO

Hledáte moderní a prostorné bydlení? Tak právě pro Vás tady mám kompletně zrekonstruovaný byt, který je předělaný z dispozice 4+1 na 3+1. K dispozici Vám bude 80,5 m2 celkové podlahové plochy a dvě lodžie k tomu. Místnosti jsou tak velmi vzdušné, prostorné a do interiéru tak vrhají příjemné světlo.
Byt se skládá z obývacího pokoje s jídelnou, dvou ložnic, kuchyně, prostorné chodby, koupelny a samostatného WC. Z prostorného obývacího pokoje a jídelny je vstup na obě lodžie s krásným výhledem do zeleně. Součástí bytu je i klimatizace, kterou jistě oceníte v horkých dnech a dále můžete využívat zahrádku před domem, která je přístupná pouze majitelům bytového domu. Byt se nachází ve 3. patře bytového domu z celkových 4 a věřte, že ten výhled za to stojí. Dům disponuje vlastní plynovou kotelnou a sklepem o velikosti 2,6 m2. S ohledem na to, že se jedná o prostřední byt, pak náklady na vytápění nebudou z těch vyšších.
S parkováním zde také není problém v okolí domu se nachází spousta parkovacích míst, případně si k bytu můžete přikoupit garážové stání za cenu 390 000 Kč.
Lokalita je velice klidná, navazující na centrum města, nedaleko je autobusové a vlakové nádraží a park. Vlašim má kompletní občanskou vybavenost a mateřskou školku máte jen přes ulici.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala, rádi Vám pomůžeme s financováním.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 731 712 191‬