Služby

Realitní služby

Profesionální fotografie a video

Profesionální fotografie a video nemovitosti jsou zcela jistě základem úspěchu. To, jak byt či dům zapůsobí na první pohled je jedno z nejdůležitějších kritérií, podle kterého se zájemce rozhodne pro budoucí prohlídku dané nemovitosti. Ukážeme to nejlepší, co mohou prezentované prostory nabídnout. Pomůžeme Vám získat pozornost!

Home staging

První dojem rozhoduje v realitách stejně jako mezi lidmi. Nejen prodej, ale i pronájem nemovitosti je občas potřeba zviditelnit a vylepšit službou jako je home staging. Jde často pouze o jednoduché úkony jako jsou úklid, aranžování dekorací a nábytku. Výsledkem je pak sladěná, čistá, vzdušná nemovitost, která vypadá jako z katalogu. Cílem home stagingu není peníze utratit, ale vydělat. 

Bezpečný právní servis

Lepší vrabec v hrsti než-li holub na střeše. O to, aby nám neuletěl se postará náš tým právníků, který zajistí bezproblémový průběh obchodu, papírování i advokátní úschovu. Právní servis je jedním z důvodu, proč spolupracovat při prodeji, nebo pronájmu nemovitosti s realitním makléřem. 

Ostatní služby

Financování

Není důležité jen to, aby Vám banka půjčila finanční prostředky. Dobré je mít také porovnání, zda Vás vaše banka nebere na hůl. Provedeme Vás celým procesem a pomůžeme Vám s výběrem vhodné banky i splněním podmínek čerpání.

Investice

Máme prodáno a Vy se nechcete rozmazlovat více, než je zdrávo? Pak Vás bude zajímat slovo investice. I zde Vám máme co nabídnout. Náš investiční specialista se rád podělí o typy a zajímavé projekty, proto, aby Vám vše nepožrala inflace. 

Pojištění

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Stačí si doma zabouchnout klíče, nebo vytopit sousedy. Nenechte tedy nic náhodě – my Vám s pojištěním nemovitosti, majetku, domácnosti, odpovědnosti i hypotéky rádi pomůžeme.

Máte nějaký dotaz? 

Kontaktujte nás!

+420 731 712 191‬