Pronájem rodinného domu 95 m² ve Všetatech u Rakovníka, pozemek 839 m²

Lokace:

Všetaty u Rakovníka

1

Dispozice:

3kk

Celková užitná plocha:

95 m²

Cena:

16 000 Kč

PRONAJATO

Hledáte klid, pohodu, přírodu a to vše do 15 min od okresního města Rakovníka? Pak pro Vás máme tento pěkný a udržovaný dům, který se nachází v malebné vísce na okraji CHKO Křivoklátsko v obci Všetaty. K dispozici Vám pak bude dům o dispozici 3kk s celkovou užitnou plochou 95 m2. Dům je velice úsporný co se týče běžného provozu. O vytápění je postaráno dvěma způsoby. Bezstarostně si zatopíte elektrokotlem, nebo můžete využít krbová kamna. Parkování na zahradě, nebo před domem není žádný problém. Hned vedle domu jistě využijete zastřešené parkovací stání.
Dům působí velmi světlým a útulným dojmem. Navíc celý provoz domu je velmi úsporný, hlavně z důvodu zateplení dřevostavby s plastovými okny, vlastní studnou a vytápění dvěma možnými způsoby. Zahrada je rovinatá, slunná, udržovaná a obklopena částečně vzrostlou zelení. Součástí dom je i terasa, která Vám zpříjemní dlouhé letní večery.
Pokud Vás tato nabídka zaujala a budete si chtít dům pronajmout, pak měsíční nájemné činí 16 000 Kč + poplatky. Neváhejte mě kontaktovat, rád Vás Vaším novým domovem provedu.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 731 712 191‬