Prodej rodinného domu 402 m² v Městečku u Křivoklátu, pozemek 2090 m²

Lokace:

Městečko u Křivoklátu
1

Dispozice:

6kk

Celková užitná plocha:

362 m²

Cena:

12 480 000 Kč

Dnes Vám nabízíme příležitost pořídit si jedinečný rodinný dům, jehož velkorysost se propisuje nejen do plochy samotného domu, ale také pozemku, který nabízí skutečně úctyhodnou plochu 2090 m2, vlastní saunu, bazén i prostornou terasu a mnoho dalšího.

Tohle atraktivní a klidné místo, poskytující dostatečně soukromí a odpočinek bude pro ty z Vás, kteří hledají prostorné a nevšední bydlení, nebo místo vhodné pro podnikání. K dispozici Vám tady bude 402 m2 podlahové plochy ve třech podlažích.
Třípodlažní rodinný dům je původem z 40. let minulého století. V letech 2005/2006 proběhla částečná rekonstrukce – výměna střešní krytiny, nová fasáda, výměna oken za plastová a přístavba dvojgaráže. Vytápění zajištuje výkonné tepelné čerpadlo, nebo se můžete spolehnout na druhý zdroj vytápění (elektrokotel). Atmosféru Vám potom doladí krb v 1. nadzemním podlaží. Dům nabízí 5 ložnic, 3 koupelny, 2 kuchyně, obývací pokoj, jídelnu, solárium, finskou saunu, stodolu, bazén, prostornou terasu a velkolepý balkon v přední části domu. Dále pak disponuje spoustou skladovacích prostor a garáží pro 3 auta.

V přízemí naleznete ložnici se samostatnou kuchyní, toaletou, sprchovým koutem a technickou místnost. Dále se pak samostatnými dveřmi ze dvora dostanete do oddělené částí domu disponující technickou místností a „wellness zónou“, ve které je umístěna finská sauna a solárium. Do 1. NP vystoupáte po vnitřním dřevěném schodišti. Zde je dominantou prostorný a členitý obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou, ložnicí, koupelnou a dvěmi toaletami.
V 2. NP se nachází 3 pokoje (z nichž jsou 2 před dokončením) a koupelna s toaletou.

Rozlehlý pozemek je dělen do několika sekcí. Horní část pozemku je stylizovaná jako částečně okrasná zahrada s prostornou terasou, romantickou atmosférou a krásným výhledem. Část zahrady pod domem je převážně zatravněná s okrasnou skalkou a pár vzrostlými stromy v zadní části zahrady. Zde najdeme i kvetoucí keře a květiny, které vytvářejí z tohoto místa oázu klidu.

Tato nemovitost nabízí možnost využití jako soukromá rezidence, nebo pro komerční účely se zaměřením na svatby, případně také můžete využít perfektní lokality nemovitosti s cyklostezkou hned u domu, kde by občerstvení uvítalo mnoho návštěvníků v podobě dobrého jídla a pití. Staňte se majitelem této oázy klidu a relaxace, kde můžete načerpat novou energii a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky s rodinou a přáteli.
Obec Městečko se nachází pouhých pouhých 15 minut chůze od hradu Křivoklát a tedy v samém srdci CHKO Křivoklátsko. Pokud jedete na kole, tak tohle místo rozhodne neminete – kolem pozemku totiž vede přímá cyklostezka z královského města Rakovníka, který je vzdálen pouhých 14 km. Na okraj Prahy se dostanete za 35 minut, do Berouna pak za 26 minut.

Pakliže Vás o tomto neobvyklém a rozsáhlém domě zajímá více informací, rád Vám je osobně zodpovím na prohlídce této jedinečné nemovitosti.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 731 712 191‬

+420 608 177 229