Prodej slunného bytu 3+1, 68 m², V Lukách, Rakovník

Lokace:

V Lukách, Rakovník
1

Dispozice:

3+1

Celková užitná plocha:

68m²

Cena:

3 490 000 Kč
Máme pro vás připravený slunný byt, který se nachází v samotném srdci královského města Rakovníka. Jedná se o dispozici 3+1, která je ideální pro rodinu s dětmi a k dispozici Vám pak bude celková užitná plocha 68m2. Byt se nachází v 5. patře revitalizovaného panelového domu. Tohoto patra se nemusíte obávávat, v domě se nachází nový výtah a vy si pak můžete užívat výhledu každý den. Jedná se o zachovalý byt v původním stavu, který je ihned obytný a nabízí několik možných variant na nové uspořádání a formu rekonstrukce.
Bytový dům je umístěn v klidné sídlištní zástavbě, která umožňuje pohodlné parkování vedle domu. Dále je možné k bytu přikoupit za zvýhodněnou cenu GARÁŽ, která se nachází za asfaltovým hřištěm vedle domu, kde můžete zabavit své ratolesti. Při koupi bytu a garáže současně pro Vás platí cena za garáž 290 000 Kč.
Rakovník je velmi oblíbenou lokalitou a potvrzuje to skvělá občanská vybavenost: nemocnice, pošta, minigolf, fotbalové hřiště, zimní stadion, tenisové centrum, volejbalové hřiště, nespočet škol a školek.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 731 712 191‬