Pronájem bytu 2+1, 68 m², Pod Nemocnicí, Rakovník

Lokace:

Pod Nemocnicí, Rakovník

1

Dispozice:

2+1

Celková užitná plocha:

68 m²

Cena:

13 000 Kč

PRONAJATO

Prostor, komfort a výborná lokalita, to vše nabízí tento útulný byt o dispozici 2+1 s lodžií a ploše 68 m2 v oblíbené lokalitě Pod Nemocnicí v Rakovníku.
Tento byt je orientován na dvě světové strany, což znamená dostatek přirozeného světla po celý den. Rekonstrukce bytu byla provedena s maximální péčí a pozorností k detailům, takže můžete mít jistotu, že se jedná o kvalitní a moderní bydlení. Jednotka se nachází ve 3. patře vyššího bytového domu.

Srdcem bytu je prostorný obývací pokoj, který díky své orientaci na jih, velkému oknu a vstupu na lodžii poskytuje celoročně dostatek světla. Dále součástí bytu je ložnice, kuchyně, chodba, samostatná koupelna a WC.
Dům, ve kterém se byt nachází je zateplen, což přispívá k úspoře nákladů na vytápění. O teplotní pohodu v každém ročním období se stará ústřední dálkové topení. Výhled budete mít na dětské hřiště hned u domu v těsné blízkosti rakovnického potoka s napojením na cyklostezku Rakovník – Senomaty. Z druhé strany domu se nachází market Lidl, kde budete za 30 sekund, o kousek dál autobusová zastávka, nebo Penny Market. Také na minigolf, nebo fotbalové hřiště to budete mít kousek.
Byt se nachází v lokalitě, která nabízí klid s výhodami bydlení nedaleko centra města s dobrým parkováním u domu a v docházkové vzdálenosti do přírody.
Toto výborné umístění kousek od centra města nabízí pohodlný přístup ke všem občanským vybavenostem a je ideální pro ty, kteří hledají komfortní bydlení s výhodou centrální polohy. Pokud vás tato možnost dlouhodobého pronájmu zaujala tak je dostupný za 13 000 Kč + poplatky.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Pošlete nám zprávu!

+420 731 712 191‬